עמוד הבית מי אני גלריית עבודות יצירת קשר
English   
היכל מיכל - יצירות יודאיקה עטופות בנשמה יתרה
מיכל גבריאלי - יצירות יודאיקה


יצירות היודאיקה שלי שואבות את מקורותיהן ממסורת ישראל, תוך התאמתם לאמנות עכשווית. כל אחת מן היצירות היא ייחודית. הן עשויות בדי משי יפיפיים שכל מקטע בהם הוא אמנות בפני עצמה. ייחודן נובע גם מכך שהן עבודת יד, הנוצרות יחד עם המזמין, בשיתופו ובהשראתו. היצירה מתבצעת תוך הבנת הקשר ההיסטורי והעכשווי של כל טלית, פרוכת, חופה או יצירה אחרת תוך התאמתה למקום המיועד לה. היצירות כולן יונקות מעולם הרוח העשיר של עם ישראל לדורותיו, ומזכירות את הקשר בינינו לבין דורות שהיו ואינם.

העבודה במשי מקבלת את אופיה משתי אהבות בחיי: האהבה ליהדות ומסורת ישראל והאהבה למשי, צבעיו ומרקמו. כילידת כפר ספגתי את הצבעים והמרקמים שבטבע אשר באים לידי ביטוי בעושר שבמשי. לימודי יהדות העמיקו את ההבנה והעושר ממנו אני שואבת את השראתי ורעיונותיי. אופי העבודה מאפשר לי שימור הדגמים המסורתיים בדרך מיוחדת תוך יצירת דגמים חדשים, נועזים ומלהיבים.

תהליך היצירה

היצירה ב"היכל מיכל" מתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם המזמין, תוך התחשבות בטעמו ורצונו, ובחיבורו האישי למסורת ישראל. יחד אנו מבררים מה היא היצירה בעבורו. אני מחברת את הידע שלי ביהדות ואמנות עם הרצון והאהבה של הלקוח , ומתאימה פסוק מן המקורות או דוגמא המביאים לידי ביטוי את תהליך הבירור שעברנו ביחד.
בני ובנות מצווה זוכים לעצב יחד איתי את הטלית הראשונה שלהם שתלווה אותם עוד דרך ארוכה ברגעים השמחים בחייהם. כלות יכולות לשים על הטלית לשבת חתן את הפסוק שהן רוצות שילווה את בחיר ליבן עוד שנים ארוכות, ובני זוג יכולים לעצב את חופתם שתשמש אותם אח"כ כפריט נוי בביתם המשותף.
הדבר החשוב לי ביותר בעבודתי הוא שהלקוח יאהב את מה שהוא מזמין ושהשמחה שישאב מהיצירה תלווה אותו עוד זמן רב אח"כ.

chanel replica sale
היכל מיכל - יצירות יודאיק?עטופות בנשמ?יתרה